BGroom.com
BGroom şimdi oyuna hazır!


BGroom Şimdi Depozito Yatırmadan bir hesap açın!!, ve inanılmaz bir $5 Hoşgeldiniz Bonusu alın!!!


BGroom Daha da BEDAVA bonus para istermisiniz? Çok kolay buraya tıkla ve arkadaşlarınızı BGroom’da üyeliğe davet edin, ve dahası aylık çekilişimizde de daha fazla para kazanma fırsatı yakalayın!!


BGroom İnanılmaz BEDAVA İlk Depozito Bonusu !!! Gerçek Para hesabınıza ilk kez para yatırdığınız zaman , BGroom’da ki herkes adına size ek olarak yatırmış olduğunuz paranın %30 değerinde İlk Deposito Bonusu vereceğiz…BEDAVAYA!!!


BGroom Tüm yeni BGroom oyuncuları kayıt yaptırır yaptırmaz hesaplarına $5 eklenecektir! Bedava Kayıt yaptırmak için sadece programı indirip yükleyin ve bedava paranızla Gerçek Para modunda daha fazla para kazanın.


24 Saat Destek Bizimle geçirdiğiniz zamanı kolay ve en eğlenceli hale getirebilmek için, BGroom tecrűbeli műşteri hizmetleri ekibiyle 24 saat 7 gűn destek sunmaktadır.

 


BGroom’da Tavla Oyununu böylesine özel bir oyun yapanın ne olduğunu anlıyoruz: Bu ustalığınızı deneme, diğer oyuncularla tanışma ve mücadele etme, dahası iyi zaman geçirmekten kaynaklanıyor. BGroom, en son, en güvenilir oyun yazılımından faydalanarak, tüm bunları dostane ve aynı zamanda profesyonel bir ortamda yapmanıza olanak sağlar. Tüm bunlar demektir ki siz önemli olan seylerle rahatca ilgilenebilirsiniz: KAZANMAK! Size dünyanın dört bir yanından binlerce üye Tavla oyuncusunu tanıma (ve yenme!) fırsatını veriyoruz, aynı zamanda biraz para kazanma şansı da.


Evinde hisset. Güvenli hisset.

BGroom kişisel ve finansal bilgilerinizin %100 güvenli ve gizli kalmasını garanti etmek için muazzam özverilerde bulunur. Para koyma ve çekilme dahil olmak üzere tüm islemlerin tamamen güvenli bir biçimde yürütüldüğünü garanti etmek için endüstri standardı güvenlik protokolleri (128 bit, SSL veri şifreleme teknolojisi) kullanmaktayiz. Dahası hiç bir koşul altında detaylarınızı üçüncü bir tarafa vermeyeceğimizi garanti ederiz.


Dürüst Oyun

Yeni oynamaya baslayan bir çok online oyuncunun yaygın endişesi dürüstlük ve gerçekten dürüst bir oyunu nasıl sağlayabildiğimizdir. BGroom olarak dürüst bir oyunu garanti etme gereğinin önemini anlıyor ve bunun surekliligini saglamayada kendimizi adamis durumdayiz.

BGroom, her zaman rastgele sonuçları garanti etmek için sertifikalı ve denetlenmiş bir Rastlansal Sayı Üretecinden (RNG) faydalanmaktadir. Bir online oyun endüstrisi standardı olan bu sistem, yaygın olarak zar atma eylemi gerçekleştirilerek ve analiz edilerek test edilmiştir, ve BGroom ayrıca aynı güvenilirliğin her zaman sağlandığını garanti etmek için sürmekte olan oyunu gözlemlemektedir.

Ek olarak, BGroom’un komisyon esaslı çalışma gerçeği, hiçbir oyunun sonucuna gore edinilmiş bir menfaatimizin olmaması anlamına gelir: oyunu hangi oyuncunun kazandığına bakmaksızın, aynı miktarda komisyon alıyoruz. Online gazinolardan farklı olarak, BGroom sizin kaybınızdan kazanç sağlamaksızın, sadece size diğer Tavla oyuncularını tanıma ve mücadele etme şansı sağlar.


7/24 Müşteri Destek

İnanıyoruz ki her müşteri oyun süresince, uzman Müşteri Destek birimimiz aracılığıyla, surekli standart VIP muamelesine layıktır. Bu dostane oyunda bir kısım oldukça uzman personel bir araya gelmiştir. Bu personel büyük ölçüde uygulamalı Tavla bilgisine sahibi olup, bizimle geçirdiğiniz zamanı mümkün olduğunca eğlenceli kılmak için tahsis edilmiştir.

Our Address:332 Ayiou Andreou Street P.O. Box 54543 3725 Limassol Cyprus

Bgroom.com is owned and operated by SK Processing, Agiou Andreou 332, Partician Chambers, CY3035 Limassol, Cyprus.

Back to top